Baymak Kombi Servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız BAYMAK kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.

Temel olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız, bununla birlikte kombi bakımı, arıza ve tesisat işleri, petek bakımı ve tamiri gibi birçok işlem yapmaktadır.

Bu işlemlerin tespit edilmesi ve gerekli olan tüm ekipmanların hazır bulundurulması için gelecek olan servis elemanlarımız, en kısa sürede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmet kalemlerimiz, genel olarak 4 aşamada detaylandırılmaktadır.

Kombi servisi ve tamir hizmetleri, rutin kombi bakımları, petek tamiri ve temizliği, doğalgaz tesisatı hizmetlerimiz, alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Kombi Servisi

Kombi marka ve modellerinde uzman olan personellerimiz tarafından verilen kombi servis hizmetimizde, kombinin açılıp kapanmasıyla ilgili sorunlar, sızıntılar ya da diğer problemlerinizin çözümü için çalışılmaktadır.

Kombinizin herhangi bir zaman diliminde arızalanması durumunda, servis hizmetlerimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hızlı bir şekilde ihtiyacınızı karşılamak için hizmet verecektir. Kombi servisi hizmeti kapsamında değişmesi gereken parçalar değiştirilir, gerekli tamir işlemi yapılır ve kombi çalışır durumda müşteriye teslim edilir.

Kombi Bakımı

Yılda bir kez kombinin bakımının yapılması, olası sorunların da erkenden önlenmesini sağlayacaktır.

Her sonbahar başında bakımının yapılması gereken kombilerin markası ve modeli ne olursa olsun uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kombilerinizin bakımı için ekibimizden randevu aldığınızda bir iki saat içinde tüm işlemleriniz gerçekleşmiş olur.

Petek Tamiri ve Bakımı

Kombi bakımından sonra en fazla sorun yaşanan peteklerde de bakım ve temizlik işlerinin yapılması gerekmektedir. Kombinin rutin bakım ve temizliğinin yapılması, özellikle toz ve kir dolan peteklerin ısınmamasına neden olur. Bu sorun için petek temizliği ve gerekliyse kirli suyu temizleme işlemi yapılır.

Bu temizlik işlemleri konusunda uzman olan ekibimiz, her petek modeli farklı olduğu için özel araç ve gereçlerle hijyeni sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ
Mesleki etik değerlere saygılı, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan faaliyette bulunduğu her bölgede sektörün lideri olmayı hedefleyen, uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, çoğaltan ve eğiten nitelikli uzman kadroların çalışmak istediği kurumsal bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ
Müşterisi, çalışanı ve anlaşmalı kurumları ile birlikte ülke ekonomisine değer katmak; ticari faaliyetleri ile sadece içinde bulunduğu toplum için değil, tüm insanlık için faydalı bir kurum olmak; kaliteli, çözüm odaklı ve profesyonel hizmet sunmaktır.

Çorlu Baymak Servisi, Öncü Isı Çorlu, Çorlu Baymak Yetkili Servisi, Çorlu Baymak Yetkili Teknik Servisi, Çorlu Teknik Servisi, Çorlu Baymak Teknik Servisi, Çorlu Baymak Kombi Servis, Çorlu Baymak Klima Servisi, Çorlu Baymak Kazan Servisi, Çorlu Baymak Hidrafor Servisi, Çorlu Baymak Kombi Bakımı, Çorlu Baymak Klima Bakımı, Çorlu Baymak Kazan Bakımı, Çorlu Baymak Hidrafor Bakımı